SATA – Pištolj za farbanje – nanošenje zaštite SATA UBE
18.144,00 RSD
SATA – Pištolj za farbanje – nanošenje zaštite SATA UBE je pištolj visokih preformansi za nanošenje tečnih materijala za rđu, pesak i za zvučnu izolaciju. Takođe za hladno čišćenje iz jednosmernih limenki.

SATA – Pištolj za farbanje – nanošenje zaštite SATA UBE
SATA – Pištolj za farbanje – nanošenje zaštite SATA UBE je pištolj visokih preformansi za nanošenje tečnih materijala za rđu, pesak i za zvučnu izolaciju. Takođe za hladno čišćenje iz jednosmernih limenki.
Sata Ube karakteristike:
Jaka usisna moć preko cevi velikog prečnika.
Dobro raspršivanje
Precizan pravac lepeze
Prilagodljiva cev za univerzalnu upotrebu
Dugotrajnost zahvaljujući potpunoj metalnoj konstrukciji
Tehnički podaci:
Potrošnja vazduha: 20 NI/min (7,1cfm)
Preporučeni ulazni pritisak: 3 bar(44psi)
Težina: 660g
SATA GmbH & Co.KG ima vodeću poziciju u svetu u oblasti tehnologije vlažnih boja i, osim u Nemačkoj, snabdeva partnere za distribuciju u oko 100 zemalja širom sveta. Pored tehnološki izvanrednih pištolja za prskanje, drugi proizvodi, kao što su sistemi za čaše, sistemi za zaštitu od disanja i tehnologija komprimovanog vazduha, čine SATA snabdevačem sistema za korisnike kao što su partneri u vozilima, industrija, stolari i moleri.
Kao porodično preduzeće, održivost je sastavni deo poslovnih aktivnosti kompanije. Preuzimamo odgovornost u tri dimenzije ekonomije, ekologije i društvene odgovornosti. Ekonomska dimenzija podrazumeva obezbeđivanje dugoročnog uspeha kompanije – danas i za buduće generacije. Ovaj uspeh nam omogućava da se uključimo u društvenu dimenziju. SATA već godinama podržava različita lokalna i globalna udruženja i projekte pomoći.
U SATA -i ekološka dimenzija uključuje očuvanje resursa i izbjegavanje otpada. Zbog toga nasa kompanija dobija 100% zelenu električnu energiju i daljinsko grejanje iz obližnjeg postrojenja za biogas. Štaviše, preduzece ulaže u ekološki prihvatljive tehnologije kao što su geotermalna energija i fotonaponi. Naravno da stalno poboljšavamo i proširujemo sopstveni sastav.
U Bito Company ponudi možete naći www.alati.co.rs veliki broj alata od Pneumatskih pištolja i opreme za farbanje nemačkog proizvođača SATA čiji smo uvoznik za teritoriju Srbije kao i za Proxxon ručne alate i alate za modelare, preko Leistera vodećeg svetskog proizvođača u oblasti aparata za varenje toplim vazduhom, zatim Bosch i Festool mašina i pribora, mernog alata, reznog marke Ruko i još mnogo toga.
- Proizvođač: SATA
- Uvoznik: Maksal line doo
- Sifra proizvoda : SATA UBE
- Zemlja porekla : EU
- Bar-kod (EAN): N/A
Povezani proizvodi
Pistolji za farbanje
Pistolji za farbanje
Pistolji za farbanje
Pistolji za farbanje
Pistolji za farbanje
Pistolji za farbanje
Pistolji za farbanje
Pistolji za farbanje